Неділя 6-а після П’ятидесятниці

Розміщено на Лип 16, 2023 в Новини єпархії

16 липня 2023 року, в Неділю 6-у після П’ятидесятниці, Преосвященніший Іоанн єпископ Ізюмський і Куп’янський звершив Божественну літургію у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці м. Балаклія.

Його Преосвященству співслужили секретар єпархії, благочинний Балаклійського округу, настоятель храму та духовенство.

На сугубій єктенії Архіпастир підніс молитви про мир в Україні, про Святу Церкву, про воїнів які захищають нашу землю, про людей доброї волі які допомагають нужденним та про тих, хто опинився у скрутних умовах.

Після відпусту був звершений чин славління та виголошено многоліття.

На завершенні богослужіння єпископ Іоанн звернувся до вірян із словом проповіді.

Преосвященніший Владика вручив церковні грамоти парафіянам які особливо потрудилися для релігійної громади міста.