Розклад архієрейських богослужінь

Липень 2019 року

06 липня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

07 липня (Неділя) Неділя 3-тя по П’ятидесятниці. Різдво чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна – 9:00 – Божественна Літургія в храмі Різдва Іоанна Хрестителя в с. Стара Гнилиця Чугуївского округу.

11 липня (Четвер) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

12 липня (П’ятниця) Славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

13 липня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

14 липня (Неділя) Неділя 4-та по П’ятидесятниці. Безсрібреників Косми і Даміана, в Римі потерпілих – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

15 липня (Понеділок) – Охтирської ікони Божої Матері – 9:00 – Божественна Літургія в храмі Охтирської ікони Божої Матері с. Бугаївка Ізюмського округу.

19 липня (П’ятниця) – 15:00 – Всенічне бдіння в Борисо-Глібському монастирі с. Водяне Зміївського округу.

20 липня (Субота) Оновлення ікони «Спас Нерукотворний» в Борисо-Глібському монастирі Ізюмської єпархії – 9:00 – Божественна Літургія в Борисо-Глібському жіночому монастирі с. Водяне Зміївського округу.

20 липня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

21 липня (Неділя)  Неділя 5-та по П’ятидесятниці. 265 років від дня знайдення Піщанської ікони Божої Матері свт. Іоасафом Білгородським – 9:00 – Зустріч Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

25 липня (Четвер) – Ікони Божої Матері «Троєручиця» Бердянська – 9:00 – Божественна Літургія в кафедральному соборі Різдва Христового м. Бердянськ.

В розклад можуть бути внесені зміни!