Неділя 5-а після П’ятидесятниці, Тихвінської ікони Божої Матері

Розміщено на Лип 9, 2023 в Новини єпархії

9 липня 2023 року, в Неділю 5-у після П’ятидесятниці, ікони Божої Матері “Тихвінська”, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

Його Преосвященству співслужили ключар собору, намісник Свято-Піщанського чоловічого монастиря та духовенство.

На сугубій єктенії Архіпастир підніс молитви про мир в Україні, про Святу Церкву, про воїнів які захищають нашу землю, про людей доброї волі які допомагають нужденним, та тих хто опинився у скрутних умовах.

Після відпусту був звершений чин славління перед іконою Божої Матері та виголошено многоліття.

На завершенні богослужіння Преосвященніший Владика звернувся до вірян із словом проповіді.