Братська гуманітарна підтримка від Чеської Республіки

Розміщено на Бер 27, 2022 в Новини благочинь, Новини парафій

27 березня 2022 року, на Хрестопоклонний тиждень до села Височинівка, Соколово та Тимченки було доставлено гуманітарну допомогу з Чехії у вигляді одягу.

На сьогоднішній день мешканці цих сіл прийняли величезну кількість біженців з Харкова та інших населених пунктів, що знаходяться на лінії вогню. По суті ці люди приїхали на кілька днів до своїх родичів і друзів, відповідно одяг вони взяли з собою тільки на перші дні, але через обставини, що склалися, вони залишилися у нас на невизначений час. Тому Чеська підтримка одягом виявилася дуже доречною. Оголошення про гуманітарну допомогу настоятель Свято-Успенського храму с. Соколово протоієрей Михайло Шульга надав до Соколовської сільської ради, тому місцеві жителі та гості за один день змогли забрати дуже багато одягу. Але ще лишилося кілька ящиків у храмі.

Ще раз передаємо від наших мешканців величезну подяку Чеським друзям за їхню підтримку. Окреме спасибі Андрію Панову, за те, що він зміг доставити цю допомогу до наших селищ!