Неділя м’ясопустна

Розміщено на Лют 27, 2022 в Новини єпархії

27 лютого 2022 року, у неділю м’ясопустну, про Страшний Суд, перподобного Оксентія та рівноапостольного Кирила, вчителя Словенського, митрополит Ізюмський та Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію, а також чин освячення антимінсів у Вознесенському кафедральному соборі.

Підготовлені плати перед початком Божественної літургії було покладено на святий Престол. Далі, після покладених молитв, Високопреосвященніший Єлисей окропив плати святою водою і помазав їх святим миром. Потім у кожний плат було вкладено частинку святих мощей.

Після чину освячення антимінсів митрополит Єлисей у співслужінні духовенства собору звершив Божественну літургію.

Під час Літургії було прочитано особливу молитву про мир в Україні.

Після закінчення Літургії було здійснено акафістний спів із водоосвяченням перед чудотворним образом Божої Матері «Піщанська».

[RoyalSlider Error] Flickr Responded: "Photoset not found"