Міжнародний день людей з інвалідністю у м. Куп’янськ

Розміщено на Лис 29, 2021 в Новини благочинь, Новини парафій

28 листопада 2021 року настоятель храму Святих Благовірних князей Петра і Февронії протоієрей Миколай відвідав захід під назвою «Звикайте щасливими бути», присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Дійство відбулося в Палаці Культури ім. В.І.Кошелєва та проводилося громадською організацією Куп’янського товариства інвалідів-волонтерів та інвалідів локальних війн «Вікторія». Виступи маленьких артистів, душевні пісні старшого покоління створили чудову атмосферу заходу. З привітанням та теплими словами зверталися до присутніх керівництво міста та району.

У своєму слові батюшка привітав пару молодят-інвалідів, які щойно створили сім’ю та заповів їм берегти один одного, любити один одного, жертвувати собою та своїм Я заради коханої людини. А усім присутнім побажав, щоб Божа милість і благодать перебувала в їх сім’ях та домівках.