Пам’ять святих безсрібників Косми та Даміана

Розміщено на Лис 14, 2021 в Новини єпархії

14 листопада 2021 року, у 21-у недiлю по П’ятидесятниці, в день пам’яті святих безсрібників та чудотворців Косми та Даміана Асійських, у Вознесенському кафедральному соборі було звершено соборну Божественну літургію.

Це свято святих безсрібників має безпосереднє відношення до кафедрального собору, оскільки права (південна) межа собору освячена в їхню пам’ять.

Божественну літургію очолив секретар єпархії протоієрей Юрій Чудак у співслужінні духовенства собору.

Після закінчення Літургії було здійснено акафістний спів із водоосвяченням святим безсрібникам, після чого була хресна хода.

Після закінчення Літургії протоієрей Юрій Чудак зачитав вітальне слово на честь свята святих безсрібників Косми та Даміана митрополита Ізюмського та Куп’янського Єлисея.

Для парафіян та паломників, на честь святкового дня, трудівниками собору було приготовлено святкове частування.