Керуючий Ізюмської єпархією здійснив паломницьку поїздку в республіку Білорусь

Розміщено на Вер 17, 2021 в Новини єпархії

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей здійснив паломницьку поїздку в республіку Білорусь.

12 вересня 2021 року паломницька група на чолі з Високопреосвященнішим Єлисеєм відвідала Спасо-Ефросініевскій Полоцький жіночий монастир. Архіпастир молився за Божественною літургією.

Гости обители приложись ко Кресту преподобной Ефросинии. Митрополит Елисей осенил паломников святым Крестом и совершил молитву за Украину. Затем, паломническая группа посетила келью преподобной, в которой она совершала свой земной подвиг, а затем приложились к мощам святой игуменьи Полоцкой обители.

Гості обителі приклалися до Хреста преподобної Ефросинії. Митрополит Єлисей осенив паломників святим Хрестом і здійснив молитву за Україну. Потім, паломницька група відвідала келію преподобної, в якій вона здійснювала свій земний подвиг, а потім приклалися до мощей святої ігумені Полоцької обителі.