Престольне свято в с. Гнилиця 1-а

Розміщено на Лип 9, 2021 в Новини благочинь, Новини парафій

7 липня 2021 року, в престольне свято Різдва Іоанна Предтечі було звершено Божественну літургію в Предтеченському храмі с. Гнилиця 1.

Богослужіння очолив духівник Великобурлуцького округу прот. Георгій Корчмагін в співслужінні настоятеля прот. Димитрія Лізниченко і гостей у священному сані.

Після водосвятного молебню і хресної ходи навколо храму благочинний прот. Іоанн Надич зачитав вітальне слово від правлячого архієрея митрополита Єлисея, а також привітав усіх з храмовим днем. Дав напутнє слово і нагадав те, що лише спільними зусиллями можливо творити великі справи.

На трапезі були проспівані многоліття. Настоятель прот. Димитрій подякував усім, хто потрудився і причетних до проведення свята. Ті, кого не було з нами фізично – були присутні духовно і молитовно.

Також за традицією був здійснений Хресний хід на джерело, де всі бажаючі могли рясно окропитися з відра. Сподіваємося, що в недалекому майбутньому все-таки вийде звести тут купальню для паломників і місцевих парафіян.