Хресна хода з Піщанською іконою Божої Матері (+вiдео)

Розміщено на Чер 28, 2021 в Новини єпархії

28 червня 2021 року, з благословення митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея, в м. Ізюмі відбувся хресний хід з чудотворною Піщанської іконою Божої Матері про мир і благополуччя в нашій багатостраждальній Україні та щасливим майбутнім наших дітей.

На цю знаменну подію в місто Ізюм прибули паломники з багатьох міст Слобожанщини. Треба відзначити те, що Високопреосвященніший Єлисей відновив традицію, яка була організована покійним настоятелем Вознесенського храму протоієреєм Йосипом Романчаком. Хресний хід проходить вже п’ятий рік.

О 08.30 ранку в Вознесенському кафедральному соборі акафісний співом з водоосвяченням Пресвятій Богородиці була започаткована хресна хода.

У хресній ході взяли участь митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, клірики кафедрального собору, братії Піщанського монастиря, духовенство Ізюмського благочиння та інших округів єпархії.

Процесія з Вознесенського собору направила свій шлях в Преображенський храм.
По дорозі співали Богородичні і Великодні піснеспіви, читалися псалми.

По прибуттю в Преображенський храм було звершено молебний спів перед чудотворним образом Богородиці.
Настоятель храму архімандрит Симеон (Негрецький) організував для учасників хресної ходи обід і відпочинок.

Друга частина хресного ходу буде 4 липня о 11.00. Молебний хід пройде з Преображенського храму до Хрестовоздвиженського.

Вiдео Хресна хода 28.06.21 м.Iзюм