Престольне свято Покрова Божої Матері в Гнилиці Друга Великобурлуцького благочиння

Розміщено на Жов 16, 2020 в Новини благочинь, Новини парафій

У престольне свято Покрова Пресвятої Богородиці після водосвятного молебню з акафістом була звершена Божественна Літургія в селі Гнилиця 2 Великобурлуцького району.

Після хресного ходу благочинний Великобурлуцького району протоієрей Іоанн Надич від імені правлячого архієрея Ізюмської єпархії митрополита Єлисея привітав настоятеля прот. Димитрія Лізніченко, прихожан і гостей святого храму з престольним святом. Отець Дмитро подякував священикам, гостям, жертводавцям і благодійниам за допомогу в проведенні свята. Кожна лепта жертводавців дуже значима для спільної справи.
Потім вирушили в Гнилицю 1, де провели чин освячення центрального купола і хреста на відновлюваний храм на честь Різдва Іоанна Предтечі.