Престольне свято в м. Чугуїв

Розміщено на Жов 15, 2020 в Новини благочинь, Новини парафій

14 жовтня 2020 року, у день Покрова Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці Свято-Покровський собор м. Чугуїв відзначив престольне свято. Божественну Літургію очолив настоятель собору, благочинний Чугуївського округу протоієрей Іоанн Білич у співслужінні настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Чугуїв протоієрея В’ячеслава Коваля, настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Кам’яна Яруга протоієрея Юрія Набоки та кліриків собору протоієрея Миколи Плужника та диякона Миколи Зарічного.

Після завершення Божественної Літургії духовенством Чугуївського округу був відслужений молебень з читанням акафісту в честь Покрова Пресвятої Богородиці, звершено мале освячення води та хресна хода.

В завершенні святкового богослужіння о. Іоанн звернувся до парафіян з проповіддю на тему свята, також подякував духовенству за спільну молитву та привітав присутніх з престольним святом.