Престольне свято в с. Кам’янка

Розміщено на Жов 1, 2020 в Новини благочинь, Новини парафій

30 вересня прихід в с. Кам’янка Ізюмського благочиння відзначив своє престольне свято. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Димитрій Повний.

Напередодні ввечері було скоєно Всенічне бдіння з освяченням хлібів, а в саме свято було відслужено водосвятний молебень з читанням акафісту святим мученицям Вірі, Надії, Любові та матері їх Софії і Божественна Літургія.

Після запрічастного вірша парафіяни слухали житіє святих – покровителів і молитовників села.

По закінченню отець-настоятель звернувся до віруючих з повчальним словом про великий приклад, який нам подали ці три сестри і про важливість відвідування храму Божого в такі нелегкі для Церкви дні.

Також о. Димитрій привітав усіх тезоіменитих з Днем небесних заступниць і побажав доброго здоров’я, і виховання в собі цих трьох чеснот – Віри, Надії, і Любові.

В кінці всім було запропоновано частування.