Свято Володимирської ікони Божої Матері

Розміщено на Вер 13, 2020 в Новини єпархії

32

8 вересня 2020 року, на свято Стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці, з благословення керуючого Бердянською єпархією, архієпископа Бердянського і Приморського Єфрема, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в храмі на честь Володимирської ікони Божої Матері смт. Василівка Бердянського благочиння.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі Високопреосвященнішого Єлисея.

Митрополиту Єлисею співслужило духовенство Бердянського благочиння.

За богослужінням була вознесена сугуба молитва за мир в Україні та припинення згубної пошесті.

Після закінчення Літургії було звершено славлення Пресвятої Богородиці.

У своєму архіпастирському слові Високопреосвященніший Єлисей подякував за теплий прийом правлячого архієрея Бердянською єпархією, настоятеля храму, духовенство та всіх тих, хто молиться за спільну молитву. Митрополит Єлисей побажав усім молитовного заступництва Пресвятої Богородиці, і як у важкі часи для нашої Батьківщини Вона була швидкою помічницею в бідах і потребах, так і в житті кожної людини нехай Вона буде заступницею від ворогів видимих і невидимих.