Престольне свято в с. Червона Хвиля Великобурлуцького району

Розміщено на Сер 14, 2020 в Новини благочинь, Новини парафій

У неділю 9-у після П’ятидесятниці в день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона було звершено Божественну Літургію в Пантелеймонівському храмі с. Червона Хвиля Великобурлуцького благочиння. Після водосвятного молебню Богослужіння очолив настоятель храму прот. Алексій Прокопкін в співслужінні ієром. Досифея (Овчаренко) та прот. Дмитрія Лізніченко.

Під час сугубої єктенії були піднесені молитви за мир в Україні та від згубної пошесті. Після читання акафісту був звершений хресний хід з окропленням присутніх святою водою. На проповіді благочинний прот. Іоанн Надич привітав отця-настоятеля і зачитав вітальне слово від правлячого архієрея, митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея. Після всього настоятель храму подякував усім присутнім, і від трапези духовної перейшли до трапези тілесної.