Літургія Передосвячених Дарів у м. Чугуїв

Розміщено на Бер 19, 2020 в Новини благочинь, Новини парафій

11 березня в Свято-Покровському соборі м. Чугуїв з благословення Його Високопреосвященства, Високопреосвященнейшего Єлисея, митрополита Ізюмського і Куп’янського  відбулося соборне богослужіння. Перед початком Літургії духівник ієромонах Герман (Дойников) звершив Таїнство сповіді.

Літургію Передосвячених дарів очолив настоятель собору, благочинний Чугуївського округу протоієрей Іоанн Білич в співслужінні настоятеля храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радість» м. Чугуїв протоієрея Василя Тацішіна, настоятеля Свято-Казанського храму смт. Чкаловське протоієрея Іоанна Цмоканича, настоятеля храму Св. Апостола Іоанна Богослова с. Тернова протоієрея Віталія Беркіна, настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Кам’яна Яруга протоієрея Юрія Набоки, настоятеля Свято-Троїцького храму с. Волохів Яр протоієрея Андрія Селіна, настоятеля Свято-Миколаївського храму р-н Зачуговка протоієрея Михайла Матвієнко, настоятеля Свято-Введенського храму с. Введенка протоієрея Євгенія Карнауха, кліриків Свято-Покровського собору протоієрея Миколая Плужника та диякона Миколая Зарічного.

Пісял запричастного вірша ієромонах Герман (Дойников) звернувся до парафіян з проповіддю.

Всі присутні причастилися Святих Христових Таїн. Настоятель собору о. Іоанн подякував духовенству і прихожанам за спільну молитву.