Високопреосвященніший Єлисей привітав з тезоіменитством митрополита Полтавського і Миргородського Филипа

Розміщено на Січ 22, 2020 в Новини єпархії

22 січня 2020 року, в віддання свята Богоявлення, в день пам’яті святителя і чудотворця Філіпа, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей відвідав Полтавську єпархію, щоб привітати керуючого єпархією митрополита Полтавського і Миргородського Филипа з тезоіменитством.

Богослужіння було звершено в Хрестовоздвиженському жіночому монастирі м. Полтава.

Божественну літургію очолив митрополит Полтавський і Миргородський Филип.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, єпископ Новосанжарський Веніамін, духовенство єпархії та гості у священному сані.

За Божественною літургією була вознесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після богослужіння Високопреосвященніший Єлисей привітав митрополита Філіпа з його днем ​​ангела, побажав йому міцного духовного і тілесного здоров’я і допомоги Божої в несенні архипастирських трудів.