Свято Різдва Христового в м. Чугуїв

Розміщено на Січ 13, 2020 в Новини благочинь, Новини парафій

7 січня в день свята Різдва Христового в Свято-Покровському соборі м. Чугуїв відбулися святкові богослужіння. Опівночі Божественну Літургію звершив клірик собору протоієрей Миколай Плужник. Після закінчення богослужіння о. Миколай прочитав різдвяне послання Високопреосвященнішого митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея, а також привітав прихожан з одним з найважливіших християнських свят.

Вранці Божественну Літургію очолив настоятель Свято-Покровського собору, благочинний Чугуївського округу протоієрей Іоанн Білич в співслужінні диякона Миколая Зарічного. Після прочитання Св. Євангелія о. Іоанн прочитав різдвяне послання Блаженнішого митрополита Київського Онуфрія.

Після закінчення богослужіння вихованці дитячої недільної школи привітали настоятеля храму і всіх присутніх святковим концертом. Також хор Свято-Покровського собору виконав різдвяні колядки.