Високопреосвященніший Єлисей відвідав смт. Барвінкове

Розміщено на Жов 7, 2019 в Новини єпархії

6 жовтня 2019 року, в 16-у неділю після П’ятидесятниці, в свято зачаття чесного, славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Успенському храмі смт. Барвінкове.

Біля дверей храму парафіяни тепло вітали правлячого архієрея хлібом-сіллю і букетами квітів.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі митрополита і облачення його на кафедрі в центрі храму.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Барвінківського благочиння і Вознесенського кафедрального собору.

Після закінчення Літургії митрополит Єлисей виголосив проповідь, після чого з нагоди 65-річчя благочинного округу, настоятеля храму протоієрея Миколая Сакідона нагородив його орденом святителя Миколая Чудотворця.

Високопреосвященніший Єлисей підніс в дар храму ікону новомучеників і сповідників землі Ізюмської.

Після чого митрополит Єлисей дав усім своє святительське благословення.