Престольне свято в смт. Старий Салтів Вовчанського району

Розміщено на Жов 3, 2019 в Новини благочинь, Новини парафій

30 вересня 2019 року, в смт. Старий Салтів відбулося престольне свято на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Очолили урочисте богослужіння благочинний прот. Іоанн Остапович і настоятель храму прот. Вадим Батюк. Їм співслужило духовенство Вовчанського благочиння.

Після закінчення хресного ходу з вітальним словом до настоятеля і пастви, від імені правлячого архієрея митрополита Єлисея, звернувся благочинний отець Іоанн. У проповіді батюшка нагадав присутнім про жертовну материнську любов святої мучениці Софії і підкреслив важливість православного виховання дітей.

Після закінчення привітання настоятель отець Вадим подякував духовенству за соборну молитву і привітав парафіян з храмовим святом.