ЗУСТРІЧ ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ: 12 «молодіжок» НА СЛОБОЖАНСЬКІЙ ЗЕМЛІ

Розміщено на Вер 25, 2019 в Новини благочинь, Новини парафій

З 14 на 15 вересня в м. Харків приїхали представники православної молоді з 12 міст Украіни. Організовали цю зустріч самі молоді люди – парафіяни храмів УПЦ з Харківської області.

14 вересня на вокзалі, молодь, що приїхала, зустрічали з хлібом і сіллю представники «молодіжок» Харківської та Ізюмської єпархій. Потім керівник молодіжного відділу Харківської єпархії протоієрей Федір Воскобойников провів гостям екскурсію по Свято-Благовіщенському кафедральному собору.

Після короткої прогулянки по центру міста, – багато з прибулих хлопців та дівчат були вперше в Харкові, – попрямували в еко-парк Фельдмана, де на березі озера розташувалися на пікнік. Увечері гості православної Слобожанщини відвідали парк ім. Горького, де до них приєднався співробітник молодіжного відділу Ізюмської єпархії протоієрей Михайло Шульга і розповів гостям, про проведення вело-паломництва православної молоді.

Велопробіг відбудеться 1-7 жовтня 2019. Маршрут велопробігу «Київ-Святогірськ» буде проходити через Харків, а також через Чугуївське, Балаклійське і Ізюмське благочиння Ізюмської єпархії – отець Михайло запросив усіх взяти в ньому участь. Потім більшість юнаків поїхали на нічліг в Покровський монастир, а інших гостей розмістили по домівках господарі зустрічі.

Вранці 15 вересня православна молодь з усієї України молилася за архієрейським богослужінням в Свято-Благовіщенському кафедральному соборі, яке очолив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій. Після Божественної літургії всі присутні помолилися на могилі приснопам’ятного митрополита Никодима. Спілкування продовжилося в молодіжному центрі “Фома”.

Увечері недільного дня гостей провели на Південний вокзал. Учасники зустрічі вирушили додому – в одне з 12 міст України.

Хлопці та дівчата їхали з чудовими враженнями від зустрічі, бажанням попрацювати на Славу Божу і запросили «молодіжки» Харківської та Ізюмської епрахій на нові зустрічі в свої міста!