Престольне свято в Свято-Успенському храмі с. Соколово

Розміщено на Вер 9, 2019 в Новини благочинь, Новини парафій

28 серпня 2019 року вся Православна Церква святкувала Успіння Божої Матері.

В Україні є три Лаври – найбільші православні чоловічі монастирі, які освячені на честь цього свята, як і наш храм.

У нашому селі відбулися радісні торжества, присвячені Успінню Пресвятої Богородиці. Напередодні свята було відслужено святкову Всеношну з Літією (освяченням 5 хлібів). Потім була відслужена святкова Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму протоієрей Михайло Шульга в співслужінні клірика храму диякона Геннадія Ноздрачова.

До початку молебню і хресного ходу приїхав, щоб привітати парафіян благочинний Зміївського округу і настоятель храму Святої Трійці м. Змієва – протоієрей Олександр Білозор. Приїхали розділити з нами Престольне свято настоятелі парафій сусідніх сіл: протоієрей Потап Цурцумія, протоієрей Сергій Пронников і ієрей Леонід Картавцев. Після закінчення Богослужінь відбулася святкова трапеза для всіх присутніх прихожан і гостей храму.

Всі святкові заходи завершив чин Поховання Плащаниці Богородиці.

Таким чином, в нашому Свято-Успенському храмі с. Соколово, як і у всіх Лаврах і храмах України – ми всі проводжали Матінку Господа разом з тілом на небо до Свого Сина і Бога нашого Ісуса Христа!