Перший дзвінок в Соколовській школі!

Розміщено на Вер 9, 2019 в Новини благочинь, Новини парафій

2 вересня 2019 року в Соколовській загальноосвітній школі відбувся День Знань.

На свято був запрошений співробітник молодіжного відділу і настоятель Свято-Успенського храму с. Соколово протоієрей Михайло Шульга.

Спочатку заходу пролунав гімн України і з вітальним словом, до всіх присутніх, звернулася директор школи Л. Н. Трофимова. Вона відзначила кращих учнів грамотами.

З привітаннями до школярів і вчителів звернувся голава Соколовської сільської ради Г. К. Мураєв. Після нього, дітей та дорослих привітав отець Михайло. Він побажав учням гарного навчання, вчителям – мудрості, а батькам – бути хорошим прикладом для своїх дітей, щоб з Божою поміччю і спільними зусиллями виховати з них добрих, грамотних, освічених і найголовніше моральних людей! Потім отець Михайло вручив першокласникам корисні подарунки (канцтовари). Після привітань учні школи показали, приготовані до свята для всіх присутніх, прекрасні виступи і на завершення свята відбувся «перший дзвінок», який сповістив про початок нового 2019-2020 навчального року!