Престольне свято в смт. Вільча Вовчанського району

Розміщено на Сер 7, 2019 в Новини благочинь, Новини парафій

28 липня 2019 року, в смт. Вільча, Вовчанського району відбулося престольне свято на честь рівноапостольного великого князя Володимира. Очолив соборне богослужіння єпархіальний благочинний протоієрей Іоанн Остапович в співслужінні настоятеля храму протоієрея Вячеслава Солохи і духовенства Вовчанського благочиння, також кліру співслужив ктитор храму протодиякон Сергій Зозуля.

Після закінчення хресного ходу благочинний звернувся до настоятеля і пастви з вітальним словом. У своїй промові отець Іоанн коротко нагадав історичні події 10 століття, особливо віддтінив апостольське служіння великого князя Володимира, в насадженні православ’я в серця наших предків і його чоловіколюбному правлінні.

Настоятель храму отець В’ячеслав гаряче подякував присутнім і дав парафіянам пастирське благословення.