Відділ у справах козацтва та духовно-фізичного виховання молоді

14

Відділ був створений з благословення Високопреосвященнішого Єлисея, митрополита Ізюмського і Куп’янського, згідно з указом від 10 січня 2020 року.

Цілі: діяльність душпастирської опіки священиками в середовищі козаків.

Завдання:
1. Місіонерська
2. Пастирська;
3. Богослужбова;
4. Представницька.
Інакше кажучи, духівники козацьких підрозділів Ізюмської єпархії повинні воцерковити козаків, а самі окозачитись.

Діяльність козацьких організацій зводиться до чотирьох основних напрямкiв:
1. Відродження культурних і духовних традицій козацтва України.
2. Відродження та розвиток козацьких ремесел, бойових мистецтв, фізичного і духовного виховання молоді, проведення похідних зборів, змагань та фестивалів.
3. Допомога державним органам в охороні громадського порядку, підготовка молоді для служби в армії, ліквідації стихійних лих.
4. Обов’язкова участь в житті Ізюмської єпархії УПЦ, воцерковлення, захисту православної віри і церкви.

Козак має сповідувати козацьку ідеологію, бути хрещеним у православній канонічній церкві, бути гідним християнином і хорошим сім’янином. Знати і вивчати традиції і звичаї козацького братства, оберігати честь і гідність жінок і дітей, захищати свою Батьківщину.

Глава відділу – протоієрей Михайло Шульга

Контакти: