День пам’яті преподобного Онуфрія Великого. День тезоіменитства Предстоятеля УПЦ

Розміщено на Чер 26, 2024 в Новини єпархії

25 червня 2024 року, у день памʼяті преподобного Онуфрія Великого, у Пантелеймонівському жіночому монастирі у Феофанії відбулось урочисте богослужіння з нагоди тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви.

Божественну літургію очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.
Предстоятелю співслужили митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви серед яких і Преосвященніший єпископ Ізюмський і Купʼянський Іоанн, духовенство обителі, Києва та гості у священному сані.

За богослужінням молились ігумені та насельниці чернечих обителей УПЦ, паломники та парафіяни монастиря.

За Літургією піднесли молитву про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту Предстоятелю виголосили многоліття з нагоди тезоіменитства. Вітальне слово Блаженнішому архіпастирю виголосив митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел. Після цього Предстоятелю вручили нагороду від Священного Синоду — орден Української Православної Церкви «Воскресіння Христове».