Неділя 4-а після Пасхи, про розслабленого

Розміщено на Тра 26, 2024 в Новини єпархії

26 травня 2024 року, в Неділю 4-у після Пасхи, про розслабленого, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері «Казанська-Височинівська» с. Височинівка Зміївського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Зміївського округу, настоятель храму та духовенство благочиння.

На сугубій єктенії Архіпастир підніс молитви про мир в Україні, про воїнів які боронять нашу землю, та про тих, хто опинився у скрутних умовах.

На завершенні богослужіння Архієрей звернувся до вірян із словом проповіді. Також Правлячий Архієрей відмітив церковними нагородами парафіян храму, які особливо потрудились над відбудовою святині.

Після богослужіння, на згадку про Архієрейську службу цього дня, Єпископ Іоанн посадив дерево на території храму.