День пам’яті святих благовірних князів та страстотерпців Бориса і Гліба

Розміщено на Тра 15, 2024 в Новини єпархії

15 травня 2024 року, в середу 2-ої седмиці після Пасхи, день пам’яті святих благовірних князів та страстотерпців Бориса і Гліба, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Борисо-Глібському жіночому монастирі с. Водяне, Зміївського благочиння.

Його Преосвященству співслужили духовенство обителі та гості у священному сані.

За літургією молилась настоятелька обителі ігуменя Ангеліна (Нечаєва) із сестрами монастиря.

На сугубій єктенії Архіпастир підніс молитви про мир в Україні, про Святу Церкву, про воїнів які захищають нашу землю, про людей доброї волі які допомагають нужденним та про тих, хто опинився у скрутних умовах.

Після відпусту був звершений Хресний хід та прочитана молитва святим покровителям обителі.

На завершення богослужіння Преосвященніший Владика звернувся до вірян із словом проповіді, привітав вірян із престольним святом та преподав своє Архіпастирське благословіння.