Лазарева субота

Розміщено на Кві 27, 2024 в Новини єпархії

27 квітня 2024 року, в суботу 6-ї седмиці Великого посту, Лазареву субботу, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі с. Велика Бабка Чугуївського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Чугуївського округу, настоятель храму та духовенство.

На сугубій єктенії Архіпастир молився про мир в Україні, про воїнів які захищають нашу землю, про людей доброї волі які допомагають нужденним та тих, хто опинився у скрутних умовах.

Після відпусту Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

Не дивлячись на військові дії, які безпосередньо торкнулись цього села, сьогодні тут продовжується церковне життя, яке обʼєднує навколо Христа велику кількість вірян. Богослужіння звершувалось у пристосованому приміщені, але вже закладено фундамент під будівництво храму.