Эта запись также доступна на: Russian
31 березня 2024 року, в Неділю 2-у Великого посту, святителя Григорія Палами, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію свт. Василія Великого у Свято-Покровському храмі м. Балаклія.
Його Преосвященству співслужили настоятель храму та духовенство.
На сугубій єктенії Архіпастир підніс молитви про мир в Україні, про Святу Церкву, про воїнів які захищають нашу землю та про постраждалих від війни.
Після богослужіння був звершений чин славління та прочитана молитва преподобним отцям Києво-Печерським. Єпископ Іоанн звернувся до вірян зі словом проповіді, подякував духовенству за спільні молитви та преподав своє архіпастирське благословіння.
Прес-служба Ізюмської єпархії
Переглянуто: (226)