Неділя сиропусна. Спомин Адамова вигнання. Прощена неділя

Розміщено на Бер 17, 2024 в Новини єпархії

17 березня 2024 року, у Неділю сиропусну, Спомин Адамова вигнання, Прощену неділю, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

Його Преосвященству співслужили: ключар, клірики собору та гості у священному сані.

На сугубій єктенії Архіпастир молився за мир в Україні, за Святу Церкву, за воїнів, за людей доброї волі які допомагають нужденним, та за тих, хто опинився у скрутних умовах.

За Божественною літургією Правлячий Архієрей звершив дияконську хіротонію завідувача канцелярії Ізюмської єпархії іподиякона Артемія Бондаренка.

Після літургії була звершена вечірня з чином прощення. Єпископ Іоанн звернувся до вірян зі словом проповіді, нагадав про важливість та ціль Великого посту, побажав Божої допомоги та сил в справі виправлення гріхів, щоби достойно зустріти велике свято Світлого Воскресіння Христового.