Неділя 33-а після П’ятидесятниці

Розміщено на Січ 21, 2024 в Новини єпархії

21 січня 2024 року, в Неділю 33-ю після Пʼятидесятниці, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у нижньому приділі на честь ікони Божої Матері “Невипивана Чаша” храму Архістратига Божого Михаїла смт. Малинівка Чугуївського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний єпархії, настоятель храму та гості у священному сані.

На сугубій єктенії Архієрей підніс молитви про мир в Україні, про Святу Церкву, про воїнів, які захищають нашу землю, волонтерів, про загиблих воїнів та про постраждалих від лихої війни.

Після відпусту було звершено чин славління.

Усім присутнім, духовенству було виголошено многоліття після якого Архіпастир виголосив проповідь, подякував духовенству та вірянам за спільні молитви. Правлячий Архієрей удостоїв церковних нагород парафіян, які особливо потрудились для розвитку церковного життя та преподав своє благословіння.