Неділя 32-а після П’ятидесятниці. Обрізання Господнє. Свт. Василія Великого

Розміщено на Січ 14, 2024 в Новини єпархії

14 січня 2024 року, в Неділю 32-у після Пʼятидесятниці, у свято Обрізання Господнього, святителя Василія Великого Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Покровському соборі м. Чугуєва.

Його Преосвященству співслужили: благочинний єпархії духовенство собору та благочиння.

На малому вході, до свята Різдва Христового, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Правлячий Архієрей удостоїв ряд кліриків єпархії богослужбових нагород.

На сугубій єктенії Архієрей підніс молитви про мир в Україні, про воїнів, які захищають нашу землю, волонтерів, про загиблих воїнів та про постраждалих від лихої війни.

Після відпусту був звершений молебний спів на новоліття та прочитана молитва.

Усім присутнім, духовенству було виголошено многоліття після якого Архіпастир виголосив проповідь, подякував духовенству та вірянам за спільні молитви та преподав своє благословіння.