Високопреосвященніший Єлисей взяв участь у відспівуванні архієпископа Лиманського Аліпія

Розміщено на Лис 4, 2021 в Новини єпархії

4 листопада 2021 року, у свято прославлення Казанської ікони Божої Матері митрополит Ізюмський та Куп’янський Єлисей послужив на заупокійній Літургії у Покровському монастирі міста Лиман Горлівської єпархії.

Богослужіння очолив митрополит Горловський та Слов’янський Митрофан.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, митрополит Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Арцизький Віктор, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, єпископ Добропільський Спиридон, єпископ Волноваський Амвросій, єпископ Біловодський Павел, єпископ Бишівський Кирил, єпископ Костянтинівський Паїсій , а також духовенство Горлівської єпархії.

Пiсля запричастного вірша єпископ Спіридон зачитав співчуття Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Онуфрія, єпископ Паїсій — співчуття Святішого Патріарха Московського та всієї Русі Кирила.

Після закінчення Божественної літургії архіпастирі здійснили відспівування новопоставленого архієпископа Аліпія, після чого тіло владики було поховано біля храму Феодорівської ікони Божої Матері.