Свято оновлення ікони «Спас Нерукотворний» в Борисо-Глібській обителі

Розміщено на Лип 20, 2021 в Новини єпархії

20 липня 2021 року, в день свята оновлення образу «Спас Нерукотворний», митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Борисо-Глібському жіночому монастирі, в нижньому храмі ікони Божої Матері «Утамуй мої печалі», с. Водяне Зміївського благочиння.

Богослужіння почалося із зустрічі архієрея і облачення його на кафедрі в центрі храму.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Городницький Олександр, духовенство монастиря, Зміївського благочиння, Вознесенського кафедрального собору та гості у священному сані.

За богослужінням співав сестринський і чоловічий архієрейський хор.

Після закінчення богослужіння було звершено славлення у оновленого образу.

Високопреосвященніший Єлисей у своєму вітальному слові наголосив, що поновлення ікон вказують, що благодатна допомога не віднята від нас, що і сьогодні сила благодаті Божої здатна перетворити кожну людину, а через людину – і весь світ. Ми святкуємо сьогодні день оновлення ікони «Спас Нерукотворний». І хай допоможе Господь утримати цей знак Божої присутності в світі і в нашому серці.

Керуючий єпархією нагородив ігуменю Ангеліну (Нечаєву) відзнакою правлячого архієрея.

Митрополит Єлисей ще раз привітав сестер обителі, архіпастиря, священнослужителів і усіх, хто приїхав на молитву, з цим воістину великим святом.