Літія з нагоди 35-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС в м. Балаклія

Розміщено на Кві 27, 2021 в Новини благочинь, Новини парафій

26 квітня 2021 року з нагоди 35-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС в м. Балаклія, в сквері біля пам’ятника пройшла урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС, за участю міського голови, заступників, керівників відділів і управлінь Балаклійської Міської Ради, представників Громадської організації “Союз Чорнобиль Україна”, представників трудових колективів міста.

До учасників мітингу зі словами подяки звернувся Балаклійський міський голова Іван Михайлович Столбовий та побажав міцного здоров’я, мирного неба над головою, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди.
Протоієрей Олександр Матвеенко, настоятель Свято-Успенського храму м Балаклія, звершив літію, помолившись за упокій пожежників, рятувальників і всіх від Чорнобильської катастрофи до смерті уражених.
І за здоров’я виживших рятувальників, учасників ліквідації катастрофи.
В кінці учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС.