На 40-вий день Високопреосвященніший Єлисей звершив Літургію і панахиду за загиблими в авіакатастрофі

Розміщено на Лис 3, 2020 в Новини єпархії

3 листопада 2020 року, в день пам’яті преподобного Іларіона Великого, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив заупокійну Божественну літургію в Покровському храмі міста Чугуєва.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Чугуївського благочиння і клірики Вознесенського кафедрального собору.
Після закінчення Літургії була відслужена панахида.
У своїй проповіді митрополит Єлисей закликав піднести свої молитви про покійних і просити Всемилостивого Бога, щоб Він простив всяке прогрішення, вільне й мимовільне, прийняв в Свої обителі загиблих.

Після закінчення панахиди Високопреосвященніший Єлисей прибув на місце трагедії, де поклав квіти від Ізюмської єпархії і від Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Царство Небесне і вічний спокій всім загиблим.