Преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова

Розміщено на Жов 9, 2020 в Новини єпархії

Эта запись также доступна на: Russian

9 жовтня 2020 року, в свято преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова, з благословення митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея, i.о. намісника чоловічого монастиря на честь Піщанської ікони Божої Матері архімандрит Матфей (Пімашин), протодиякон Димитрій Шилько зробили молебний спів апостолові Іоану з водоосвяченням в с. Богуславка Борівського благочиння.

Після закінчення молебного співу архімандрит Матфей розповів, що моляться про життєвий подвиг апостола любові, закликавши всіх до взаємної християнської любові, нагадавши, що Ісус Христос не тільки заповідав нам любити інших людей, але і представив Собою зразок любові до нас, і як добре було б , якби всі люди в точності виконували цю апостольську заповідь і жили в щирій любові між собою! Тоді не було б тих зол, які походять від неприязні людської.

Згадаймо, що жителі с. Богуславка 9 серпня 2020 року на нараді жителів села виявили бажання організувати церковну громаду, обладнати тимчасове приміщення для звершення богослужінь і з часом спорудити храм.

Прес-служба Ізюмської єпархії

Переглянуто: (51)

Перейти до панелі інструментів