Свято Казанської ікони Божої Матері

Розміщено на Лис 4, 2019 в Новини єпархії

4 листопада 2019 року, в свято Казанської ікони Божої Матері, в Вознесенському кафедральному соборі було звершено соборне архієрейське богослужіння.

Це святкування має безпосереднє відношення до кафедрального собору, так як ліва частина собору освячена на честь Казанської ікони Божої Матері.

Божественну літургію очолив митрополит Полтавський і Миргородський Филип.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, духовенство Ізюмської і Полтавської єпархій.

Біля дверей собору, під святковий передзвін дзвонів, хлібом-сіллю і букетами квітів тепло зустріли митрополита Філіпа духовенство і парафіяни собору.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі Високопреосвященнішого Філіпа і облачення його на кафедрі в центрі храму.

Після закінчення Божественної літургії був звершений молебень і хресний хід навколо собору.

По завершенні богослужіння з вітальним словом до архіпастирів і священнослужителів, парафіян і прочан звернувся Високопреосвященніший Филип.

Митрополит Єлисей від щирого серця подякував усім за спільну молитву, побажав усім покрову і заступництва Божої Матері, здоров’я, довголіття, миру і Божої допомоги у всіх добрих починаннях.

Для прихожан і паломників, в честь святкового дня, трудівниками собору була приготовлена ​​святкова трапеза.