Високопреосвященніший Єлисей звершив Літургію в Преображенському храмі м. Ізюма

Розміщено на Жов 8, 2019 в Новини єпархії

7 жовтня 2019 року, в свято першомучениці рівноапостольної Фекли, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Преображенському храмі м. Ізюма.

Біля дверей храму парафіяни тепло вітали правлячого архієрея хлібом-сіллю і букетами квітів.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі митрополита і облачення його на кафедрі в центрі храму.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста Ізюма.

За Божественною літургією митрополит Єлисей звершив священицьку хіротонію над дияконом Павлом Пановим.

Після закінчення Літургії митрополит Єлисей виголосив проповідь.

Архіпастир привітав настоятеля храму архімандрита Симеона (Негрецького) з його 45-річчям, побажавши йому допомоги Божої в несенні його пастирських трудів, міцного здоров’я і покрову Цариці Небесної від всіх ворогів видимих ​​і невидимих.

Керуючий єпархією здійснив нагородження всіх тих, хто вніс свій вклад і підтримку парафіяльної громади:

медаллю Піщанської ікони Божої Матері ІІ ступеня були удостоєні Галина Олександрівна Пустова, Вікторія Русланівна Гніцевич і Любов Олексіївна Старожилова.

Архієрейськими грамотами були нагороджені Ірина Іллівна Гарма, Іван Володимирович Кобзар і Олег Леонідович Радченко.

Після чого митрополит Єлисей дав усім, хто молиться своє архіпастирське благословення.