Друга частина Хресного ходу з Піщанською іконою Божої Матері по місту Ізюму

Розміщено на Лип 8, 2019 в Новини єпархії

7 липня 2019 року, з благословення митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея, в м. Ізюмі проходить Хресний хід з чудотворною Піщанською іконою Божої Матері про мир і благополуччя в нашій країні.

О 12.00 годині з Преображенського храму Хресний хід з Піщанської іконою Божої Матері пройшов до Хрестовоздвиженського храму. Хресний хід був розпочатий співом акафісту Божої Матері.

У Хресній ході взяли участь духовенство міста, Ізюмського благочиння, братія Піщанського чоловічого монастиря, парафіяни Ізюмських храмів і паломники. По дорозі співали Богородичні.

По прибуттю до храму було звершено славлення біля чудотворного образу Божої Матері.

Настоятель храму протоієрей Богдан Думиндяк організував для учасників Хресного ходу обід і відпочинок.

Третя частина Хресного ходу – заключна – буде 14 липня о 16.00 годині. Молебний хід пройде з Хрестовоздвиженського храму по вул. Соборній, через пішохідний міст по вул. Замостянській до пам’ятника Піщанської ікони Божої Матері, де відбудеться молебень, по закінченні якого хресний хід продовжиться по вул. Московській у Вознесенський кафедральний собор.