Хресний хід з Піщанською іконою Божої Матері

Розміщено на Чер 29, 2019 в Новини єпархії

Эта запись также доступна на: Russian


28 червня 2019 року, з благословення митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея, в м. Ізюмі відбувся хресний хід з чудотворною Піщанською іконою Божої Матері про мир і благополуччя в нашій багатостраждальній Україні та щасливе майбутнє наших дітей.

На цю знаменну подію в місто Ізюм прибули паломники з багатьох міст Слобожанщини. Треба відзначити те, що Високопреосвященніший Єлисей відновив традицію, яка була організована покійним настоятелем Вознесенського храму протоієреєм Йосипом Романчаком. Хресний хід проходить вже п’ятий рік.

О 08.00 ранку в Вознесенському кафедральному соборі Акафістним співом з водоосвяченням Пресвятій Богородиці розпочався хресний хід.

У хресній ході взяли участь митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем, клірики кафедрального собору, братія Піщанського монастиря, духовенство Ізюмського благочиння та інших округів єпархії.

Процесія з Вознесенського собору направила свій шлях в Преображенський храм.

По дорозі співали Богородичні і Великодні піснеспіви, читалися псалми.

По прибуттю в Преображенський храм було звершено молебний спів перед чудотворним образом Богородиці.

Настоятель храму архімандрит Симеон (Негрецький) організував для учасників хресного ходу обід і відпочинок.

Друга частина хресного ходу буде 7 липня в 12.00. Молебний хід пройде з Преображенського храму до Хрестовоздвиженського.

Прес-служба Ізюмської єпархії

Переглянуто: (224)

Перейти до панелі інструментів