Високопреосвященніший Єлисей взяв участь у Божественній літургії в день тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Онуфрія

Розміщено на Чер 26, 2019 в Новини єпархії

25 червня 2019 року, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври була звершена святкова Божественна літургія з нагоди Дня Ангела Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також 5-річчя його Предстоятельського служіння і 75-річного ювілею від Дня народження.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви в співслужінні ієрархів і представників Помісних Православних Церков, архієреїв Української Православної Церкви, братії обителі і гостей у священному сані.

За богослужінням молилися численні паломники та вірні Української Православної Церкви.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була вознесена сугуба молитва за мир в Україні.

В кінці богослужіння старший за хіротонією архієрей Української Православної Церкви митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел зачитав вітальне слово Предстоятелю з Днем його тезоіменитства.

Після цього ієрархи і представники Помісних Православних Церков привітали Блаженнішого владику з Днем тезоіменитства.

У свою чергу Його Блажество подякував за привітання.