В Ізюмі пройде Хресний хід з Піщанською іконою Божої Матері

Розміщено на Чер 21, 2019 в Новини єпархії

В Ізюмі 14 липня в 16:00 відбудеться третя частина хресного ходу за мир і любов в Україні і щасливе майбутнє наших дітей.

Хресний хід з Піщанською іконою Божої Матері розпочнеться о 8:00 з Свято-Вознесенського кафедрального собору та пройде по вул. Чумацькій через Поворотку по трасі М03 в Спасо-Преображенський храм, де святиня перебуватиме до 7 липня.

7 липня 12.00 хресний хід попрямує зі Спасо-Преображенського храму через пл. Леннона Джона по вул. Соборній у Хрестовоздвиженський храм, де святиня перебуватиме до 14 липня.

14 липня в 16:00 з Хрестовоздвиженського храму хресний хід пройде по вул. Соборній, через пішохідний міст по вул. Замостянській до пам’ятника Піщанської ікони Божої Матері, де відбудеться молебень, по закінченні якого хресний хід продовжиться по вул. Московській у Свято-Вознесенський кафедральний собор.