День Великої Перемоги

Розміщено на Тра 9, 2019 в Новини єпархії

Эта запись также доступна на: Russian


9 травня для жителів нашої країни є не тільки державним, а й особистим святом. Наш народ святкує вже 74-ту річницю Перемоги, але у багатьох жителів нашої Батьківщини ще живі в пам’яті ті страшні роки війни.

У цей святковий день протоієрей Олег Кадюк, протодиякон Дмитрій Шилько взяли участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих в роки Другої світової війни в місті Ізюмі.

В урочистій церемонії покладання квітів взяли участь перші особи міської влади, ветерани Другої світової війни, афганці, воїни АТО, студенти, школярі, молодь та мешканці міста. Духовенство міста від імені всіх православних християн міста поклало квіти до меморіального комплексу і тим самим вшанувало пам’ять героїв, які віддали своє життя за визволення нашої Батьківщини від фашистських загарбників.

Після хвилини мовчання та покладання живих квітів духовенство вчинила заупокійну літію, за якою була проспівана «вічна пам’ять» всім свідкам найбільшої в історії людства війни.

Вічна пам’ять батькам, братам і сестрам нашим, вождям і воїнам на полі брані за Віру і Вітчизну життя своє віддавших. Здоров’я живим!

Прес-служба Ізюмської єпархії

Переглянуто: (121)

Перейти до панелі інструментів