Хрещення Господнє (фото і відео)

Розміщено на Січ 19, 2019 в Новини єпархії

Эта запись также доступна на: Russian


19 січня 2019 року, в свято Святого Богоявлення – Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію та чин Великого освячення води в Піщанському чоловічому монастирі м. Ізюма.

Його Високопреосвященству співслужили братія монастиря в священному сані та клірики кафедрального собору.

За Божественною літургією співав архієрейський чоловічий хор під керуванням протоієрея Олега Кадюк.

Після запричастного вірша архімандрит Матфей (Пімашин) звернувся з проповіддю, в якій нагадав усім про суть і історію свята Хрещення Господня.

Після закінчення Божественної літургії Високопреосвященніший Єлисей, духовенство та парафіяни монастиря попрямували до святого джерела Божої Матері, де був звершений чин Великого освячення води.

Водохресна вода називається «агіасмой», що по-грецьки означає «святиня». Ми ставимося до неї з особливим благоговінням. Дари святої води перераховуються в молитві при її освяченні: прощення гріхів, зцілення недуг, всегубительство демонів, виконання ангельської сили …

Здійснивши освячення води, митрополит Єлисей окропив святою водою безліч присутніх людей, після чого всі бажаючі мали можливість долучитися до хрещенської води і набрати цієї святої води для подальшого домашнього вжитку.

У своєму слові, сказаному після водосвяття, правлячий архієрей, привітав всіх прихожан з великим двунадесятим святом Хрещення Господнього, побажав, щоб кожному, хто з вірою випиває цю воду, вона стала зміцненням і освяченням душі і тіла.

Прес-служба Ізюмської єпархії


Переглянуто: (298)

Перейти до панелі інструментів