У Ізюмську єпархію прибув велопробіг

Розміщено на Жов 8, 2018 в Новини єпархії

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви, з 1 по 6 жовтня 2018 відбувся паломницький велопробіг з Києва в Свято-Успенську Святогірську Лавру. Дистанція в 750 км велопаломниками була подолана за 6 днів. Маршрут: Київ – Лубни – Полтава – Харків – Ізюм – Святогірськ.

Захід спрямований на підтримку міжконфесійного миру в Україні та припинення війни.

Після прибуття в м. Ізюм єпархія надала нічліг і харчування. Вранці у Вознесенському кафедральному соборі паломники молилися за Божественною літургією.

Богослужіння очолив виконуючий обов’язки ключаря кафедрального собору протоієрей Миколай Данило, йому співслужили священики, які брали участь у велопробігу. Після закінчення Літургії протоієрей Миколай подякував велопроходцям за понесену ними працю, побажав благополучно дістатися до призначеного пункту.