Освячення храму в с. Вербівка

Розміщено на Сер 12, 2018 в Новини єпархії

12 серпня 2018 року, в 11-у неділю після П’ятидесятниці, в свято апостолів від 70-ти Сили, Силуана та тих, що з ними, мученика Іоанна воїна, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив освячення храму та Божественну літургію в Преображенському храмі с. Вербівка Балаклійського благочиння.

Біля дверей храму парафіяни тепло вітали правлячого архієрея хлібом-сіллю і букетами квітів.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Балаклійського благочиння і Вознесенського кафедрального собору.

За богослужінням співав чоловічий архієрейський хор під керуванням протоієрея Олега Кадюка.

Після чину освячення митрополит Єлисей очолив у храмі першу Божественну літургію.

На малому вході, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей нагородив настоятеля храму протоієрея Михайла Пакурбанович правом носіння хреста з прикрасою.

Після закінчення богослужіння правлячий архієрей звернувся до віруючих з повчальним словом.

Правлячий архіпастир підніс в подарунок парафії ікону Божої Матері «Піщанська».

Керуючий єпархією здійснив нагородження всіх тих, хто вніс свої зусилля в творенні храму:

орденом княгині Ольги була нагороджена Олена Михайлівна Жукова;

орденом Ярослава Мудрого був удостоєний Роман Николоевич Кіпоть;

орденом Іллі Муромця був нагороджений Юрій Миколайович Мандрика;

медаллю Піщанської ікони Божої Матері ІІ ступеня була нагороджена Катерина Михайлівна Лимаренко та Марина Миколаївна Столбова.

Архієрейськими грамотами були нагороджені: Сергій Миколайович Дерев’янко, Микола Григорович Скирта, Джоні Месхидзе, Олександр Миколайович Мандрика, Ігор Миколайович Проценко, Павло Вікторович Мартинов, Олег Миколайович Кийко, Дмитро Маркович Добкін, Іоанн Михайлович Столбовий, Анатолій Анатолійович Рксецкій, Сергій Олександрович Рянский, Сергій Федорович Сокольцов, Роман Васильович Шкрібляк, Віктор Георгійович Суботін, Алексій Олексійович Яценко та Ірина Степанівна Чміль.

Після нагородження архієпископ Єлисей дав усім, хто молиться своє архіпастирське благословення.