Високопреосвященніший Єлисей звершив всенічне бдіння в Борисо-Глібському монастирі

Розміщено на Лип 21, 2018 в Новини єпархії

19 липня 2018 року, в переддень свята поновлення ікони «Спас Нерукотворний», митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив всенічне бдіння в Борисо-Глібському жіночому монастирі с. Водяне Зміївського благочиння.

Перед початком всеношної архіпастирі і духовенство зустріли ікону Божої Матері «Відрада і втіха», яка завершила свій Хресний хід по Зміївському благочинию.

Його Високопреосвященству співслужили єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, духовенство монастиря, клірики Зміївського благочиння і Вознесенського кафедрального собору.

Богослужіння було звершено в нововоздвиженному нижньому храмі ікони Божої Матері «Утамуй мої печалі».

За богослужінням співав сестринський хор обителі та чоловічий архієрейський.

Після закінчення всеношної було звершено славлення біля чудотворного образу, після чого митрополит Єлисей виголосив проповідь.

У зв’язку з прибуттям в монастир ікони Богородиці «Відрада і втіха» обитель приймає безліч паломників з різних куточків єпархії та України і залишає добру пам’ять про чудесне явлення Божої сили в нашому світі, про чернечу обитель і її насельниць.