Тезоіменитство митрополита Єлисея

Розміщено на Чер 27, 2018 в Новини єпархії

27 червня 2018 року, в день загальноцерковного поминання святого пророка Божого Єлисея, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей молитовно відзначив день свого тезоіменитства.

У день свого небесного покровителя Високопреосвященніший Єлисей здійснив паломницьку поїздку в республіку Білорусь.

Божественну літургію митрополит Єлисей звершив в Спасо-Єфросинівській обителі Полоцької єпархії Білоруської Православної Церкви.

Його Високопреосвященству співслужили клірики монастиря.

Після закінчення Літургії ігуменя монастиря Євдокія (Левшук) і сестри обителі тепло вітали митрополита Єлисея з Його Днем Ангела і піднесли в дар ікону засновниці обителі святий Єфросинії Полоцької і букет квітів.

Його Високопреосвященство подякував духовенству, сестрам обителі та усім, хто молився, за спільну молитву, побажавши всім таку ж ревність за Богом і благочестивого життя, яку мав святий пророк Єлисей.

Прес-служба Ізюмської єпархії приєднується до привітань на честь Високопреосвященнішого Єлисея та бажає Божої допомоги в Його святительському служінні, а також міцного здоров’я і довгих років життя! Іс полу ці деспота!